Sık Sorulan Sorular

Haber Yazılımı satın alma ve satış sonrası en çok gelen soru ve cevaplar.

Firmamızda aylık yıllık ödeme gibi yazılım satış politikası bulunmaz. Satın aldığınız tüm yazılımlarda ömür boyu kullanım hakkı sunulmaktadır. Aylık yıllık bir ücret ödemezsiniz.
Aylık yıllık hiç bir ücret alınmadan tüm destek talepleri ücretsizdir
Bazı firmalar 1 yıl sonra süpriz ödeme çıkartarak ücret almaktadır, ancak bizim yazılımlarımızın tamamında ücretsizdir. Aylık yıllık bir ücret alınmamaktadır.
2 yazılım tamamen aynı özelliklere sahiptir, sadece aşağıdaki hizmetler Pro+ sürümünde bulunmaktadır.

Google Analytics Başvuru, Kayıt ve Entegrasyonu
Google Search Console Kayıt ve Entegrasyonu
1 Yıllık Vds Sunucu (1. Paket)

Hayır. Haber Sistemi yazılımlarımız için her yıl 2-3 versiyon hazırlayarak satışa sunmayı planlarız. Satışa sunulan her yeni versiyon için de bir öncekinden 100,200 TL gibi fiyat farkları ile fiyatlandırma yaparız. Kullandığınız yazılım diyelim ki PHP Haber V4 'ü 450 TL ye satın aldınız 3 yıl kullandınız, PHP Haber v5'e geçmek istediniz bunun fiyatıda 550 TL. Aradaki fiyat farkını yani 100 TL yi ödeyerek yeni yazılımlara geçiş yapabilirsiniz.
Tüm haber arşiviniz ücretsiz aktarılır.
Evet, eski sitenizin ftp ve veritabanı yada cpanel/plesk bilgilerini göndermeniz durumunda içerik taşıma işleminiz teknik personellerimiz tarafından hemen başlatılacaktır. Eski verilerinizin bizden alacağınız yeni siteye aktarımı da ücretsizdir.
Elbette yapılabilmektedir. Bunun için iş yüküne yani zaman ve emeğe bakarız, talebiniz basit işlemler ise herhangi bir ücret talebimiz olmadan talebinizi Teknik personellerimiz yerine getirir, ancak zaman ve emeğimizi alan işlemlerde müşteri bütçesini düşünerek 50, 100 TL gibi afaki rakamlar olmadan da yardımcı olmaktayız.
Ömür boyu kullanım hakkına sahip olsanızda belki alan adınızı başka biri aldı, belkide mahkeme kararı ile engellendi, arama motorlarında indexe girmiyorda olabilir ? Farketmez. Yazılım çöp mü olacak ? Hayır, yeni bir alan adında cüzzi kurulum ücreti ile yeniden kurulum işlemleri yapılarak yeni alan adında kullanmaya devam edersiniz. Yukarıdaki bilgi merkezi linki altından fiyat listesini tıklayarak ücretlendirmeleri görebilirsiniz.
Web Aksiyon® olarak Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından yer sağlayıcı faaliyet belgemiz var ancak hosting satışından sırf ticaret yapan firma değiliz. Satmış olduğumuz yazılımlar haricide hosting satışı yapmamaktayız.
Amacımız satın alınan yazılımın arkasında tek muhatap olmak ve habercilik sektöründe yazılım ile zirveye çıkmak isteyen müşterilerimize daha verimli çözümler sunmaktır.
Dışarıda Hosting firmaları bir sunucuya 1000 site kurarken biz 100 site kurarız çünkü Haber yazılımları ne kadar hızlı çalışır ise arama motorlarında da indexlenme oranı ve sıralaması da iyi seviyede olacaktır, bu sade hizmet ile sunucularımızı kendi haber yazılımlarımıza görede özel olarak optimize etmekteyiz.
Müşterimizin yazılımlarımızla daha verimli habercilik yapılabilmesi için, yazılım tarafında çıkan her güvenlik ve geliştirme güncellemesini sitesine hızlı bir şekilde entegre etmekteyiz. Yeni çıkan yazılımın da ücretini ödemek yerine aradaki fiyat farkını ödemeniz avantajınız olacaktır.
Bu durumda yapılan trafik tüketimlerinize bakılır eğer o ay'a özel ise yada saldırı vb. durumlarından trafik limitleriniz dolduysa bir kaç ay idare ederiz. Durum süreklilik arz ediyor yani trafiğiniz kalıcı yükselmiş ise ilgili personelimiz sizinle iletişime geçer yükseltilmesi gereken hosting paketini önerir.
Eski hosting paketindeki fiyat yeni paketten düşülerek aradaki farkı size bildirir. Geçilmesine onay verdiğinizde ise geçiş işlemleri kesinti olmaksızın gerçekleşir. Firmamız sunucularını kullanmak istemediğinizde ise başka hosting firmasını tercih edip yazılımınızı oradada kullanabilirsiniz.
Satış fiyatları liste fiyatları ile sabittir. Ancak çözüm ortağımız yani ajans gibi bir faaaliyetiniz varsa ve haber yazılımlarını müşterilerinize satmak için sürekli bizimle çalışmayı hedefliyorsanız %20 oranına kadar iskonto sağlanabilmektedir.
Tüm satışlarımız resmi ve kayıt altındadır. Fiyatlarımızda müşteriyi yanıltmamak için, KDV Dahil fiyatlar yazılmıştır. Firmamızda KDV 'siz kesinlikle satış yapılmamaktadır. Kampanya ile sunulan ürünler ise hediye ile sunulduğu için fiyatta indirim söz konusu değildir.
Daha önceden üyeliğiniz var ise sağ üst taraftan müşteri girişi yaparak (yoksa yeni üyelik) ile müşteri panelinde giriş yapıyorsunuz, yeni sipariş linki üzerinden satın alacağınız ürün yada hizmetleri sepetinize ekleyerek kredi kartıyla 12 aya kadar taksit ile alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

EFT/Havale ile ödeme yapmak isterseniz de müşteri panelinde sepetinizi ödeme adımında kredi kartı yerine eft/havaleyi seçmeniz yeterli olacaktır.
Personellerimiz yoğunluğa ve mesai saatleri durumuna göre ortalama 30 dakika içinde yazılımı teslim eder. Masai saatleri dışında nöbetçi personelimiz kısıtlı çalışma yaptığı için süreç bir kaç saat uzayabilir.
Farklı soru yada sorunlarınız için bizi arayabilrsiniz.

Yada buradan devam etmek istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.