Açıklama
2023-2024 Yapay Zeka Teknolojisine Sahip En İddialı Tek Haber Yazılımı

Basın ilan kurumuna TAM UYUMLU haber yazılımı,
20 yıllık yazılım tecrübemizin son 10 yılındaki haber yazılım tecrübelerimizi, müşteri geri bildirimleriyle birleştirerek çok gelişmiş özellik, teknik ve teknolojik haber yazılımı olan (v10) Rona haber yazılımını aylarca sıfırdan yazdık.

Rona haber yazılımı her ne kadar 1 yıllık emekle yazılsa da, fiyatlandırma politikamızı 1 yıllık emeğe değil, piyasanın rayiç fiyatlarının mümkün olduğunca altında hazırladık. Rona, Türkiye de fiyat/özellik/performans olarak 1. sırada olmaya çok iddialı bir haber yazılımıdır.

MVC framework yapay zeka teknolojisiyle geliştirilen çok sade yapı, çok üst seviye özellik, gelişmiş yönetilebilir panel ve diğer eklentilerine sahip olan Rona 'ya ait; Paket içeriklerini aşağıdan detaylı inceleyebilir, yan taraftan ise demo linkleri ile canlı testler yapabilirsiniz.

Paket İçeriği
2024 Basın İlan Kurumu (BİK) Tam Uyumlu
Ulusal / Profesyonel Haber Yazılımı
Ulusal / Profesyonel Yönetim Paneli
Ulusal / Profesyonel Mobil Sayfa
Ses Asistanı (Mobil Sesli Haber, Yazar Yazısı Okuma)
Gelişmiş Infinty - (Web ve Mobil Haber, Yazar, Fotoğraflar)
Google WebP, News ve AMP Desteği
670+ Gelişmiş Reklam Alanı (Sınırsız Reklam Girebilme)
Online Photoshop (Otomatik Manşet Oluşturma)
Sınırsız / Süresiz Ücretsiz Destek Talebi
Sürekli Ücretsiz Geliştirme-Güncelleme
Ömür Boyu Kullanım (Aylık, Yıllık Ücret Ödemezsiniz)
Pakete Diğer Ekler
Google Play Android Uygulama (Web View)
Google Index API
Google Analytics API
Google 2FA Authentication API
Google Analytics Başvuru, Kayıt ve Entegrasyonu
Google Search Console Kayıt ve Entegrasyonu
1 Yıllık Sunucu Paketi (Vds 1 - Nvme SSD)
SEO - Seo Skor Eklentisi
SSL Sertifikası - Süresiz
Story (Mobil Hikaye Özelliği)
Web Push - Masaüstü/Mobil Bildirim Özelliği
9+ Ajans Botu (Aa, İha, Dha, İlkha, Perre, Ulusal, Belediye)
30+ JSON Otomatik Servis (Piyasa, Hava, Yol, Eczane vs.)
3+ Ajans Botu ve Aboneliği (Ücretsiz Igfa ve Bha anlaşmalı, telif istememektedir)
Resmi İlan - Basın İlan Kurumu / Resmi İlanlar (Widget,Arşiv Desteği)
1+ Youtube Video Botu
Canlı Yayın
Seçim Özel Sayfası

* Sunucu paketi vds 1 paketi olarak 1 yıllık verilmektedir, 1 yıl sonra paket ücreti üzerinden yenileme yapabilirsiniz. Yetmediği taktirde bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz. SSL sertifikasını ücretsiz dağıtım ile verdiğimiz için herhangi bir süre bulunmamaktadır. 8+ Ajans botları sitenize hızlı haber eklemeniz içindir, ajans abonelikleri içermez. 2+ Telif istemeyen bot haberlerini igfa ve bha aksini belirtmediği sürece telif sorunu olmadan kullanabilirsiniz. Uygulamlar iş yoğunluğu ve onay süresi gibi süreçlerden dolayı teslim süreleri değişebilmektedir. Google tüm başvurular hesaplarınız üzerinden yapılır, search desteği site haritanızın eklenmesi ve kontrol süreçleri içindir.

Diğer Özellikler

Daha fazla detay için telefon üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Özellikleri
PHP ile kodlanan haber yazılımlarımız yüksek performans sunan yenilikleri ile PHP ‘nin son sürümü 7.4 ile geliştirildi. Veritabanı devi JAVA ‘nın geliştirdiği ORACLE inde desteği ile MYSQL 8 sürümü ile verileriniz daha hızlı ve güvenli.
Nasıl Çalışır
Siz sadece içerik girin sistem arka planda bu teknolojiler üzerinde çalışacaktır.
Avantajları
2021 teknolojisi, performans, hız, güvenlik.
Özellikleri
Sunucuların sistem yüküne göre load seviyelerini okuyarak, firmamızın geliştirdiği gelişmiş Wa-Cache yöntemini kullanarak, bulut yapı üzerinde çalışan bir teknolojidir. 1.000.000 haber ve 50.000 ziyaretçi ile test edilmiştir.
Nasıl Çalışır
Sunucu ile yazılım haberleşiyor, sizin bir işlem yapmanıza gerek yok.
Avantajları
Yüksek verili/trafikli sitelerde üstün performans.
Özellikleri
Arama motorlarının sitelerde site haritası yanında en çok ihtiyaç duyduğu schema yapısal verisidir. Eğer özellikle bir haber siteniz varsa schema.org işlenmiş yapıya sahip ise arama motorları artık sizin kim olduğunuzu net karar vererek indexlerinizi sektörde en üst sıralara çıkartacak.
Nasıl Çalışır
Sitenin backend yani yazılım kodlarının yazıldığı her bir bölümde işlendi, sizin bir işlem yapmanıza gerek yok.
Avantajları
Arama motorlarında indexlerinizi üst seviyeye çıkararak, sıralamada rakiplerinizden daha zirvede olursunuz.
Özellikleri
Mobil, Tablet, Masaüstü, AMP, Arama Motorları gibi gelen tüm cihazlara özel hazırlanmış ara yüzler ve özel sorgular ile siteniz her moda özel açılır.
Nasıl Çalışır
İşlem yapmanıza gerek yok, sistem otomatik çalışıyor.
Avantajları
Her kitleye özel farklı ara yüzler ile haber sitesi deneyimi sunar.
Özellikleri
Google’nin geliştirdiği, Page Speed, GTMatrix testlerininde kullanılmasını önerdiği yeni nesil Webp formatıdır. PageSpeed GtMatrix tarama değerlerini en iyi oranlarda tutan ve SEO da üstün başarı tutan, haber yazılımında olmazsa olmaz özelliktir.
Nasıl Çalışır
Siz içerik girdikçe arka planda sistem işlem yapmaktadır. Teknik Açıklama : WebP Kayıplı kayıpsız sıkıştırma yönetmini anlayacağınız şekilde şöyle ifade edebiliriz; Siz haber girdiniz foroğrafınız 20 mb. Sistem bu fotoğrafın kalitesini bozmadan en küçük Webp formatına hazır ederek resmi JPG koyası ile kayıt ediyor. Webp destekleyen yeni nesil browserlarda resimleriniz 30-40 kb~ boyutlarında açılırken, desteklemeyen browserlar da ise 100-150 kb~ boyutlarında resimleri açılır.
Avantajları
Sitenizi tarama yapan arama motorları, WebP desteğini algıladığında teknolojik yapısı sebebiyle SEO da üstün başarı sağlar. Performans, hız, SEO başarısı üst seviyededir.
Özellikleri
Haberleriniz ve yazar yazılarınıza ait tüm metinler sese dönüştürülerek sesli okunur. Metinlerinizi seslendiren erkek ve kadın olarak 2 seslendirmen bulunmaktadır.
Nasıl Çalışır
Mobil sayfada haber metninin başlangıcından kadın yada erkek asistanı tıklamak yeterlidir. Not: Bu modül telefon ses özelliğini kullandığı telefon ses ayarlarınızın yapılmış olması ve yeni sürüm browser kullanıyor olmanız gerekmektedir.
Avantajları
Okumayı sevmeyen, spor yapan veya trafik halindeki kullanıcılara sesli içerik okunur.
Özellikleri
Hem masaüstü hem mobil sayfalarda içerik okudukça aşağıya inildiğinde bir sonraki içeriği gösteren infinity özelliğidir. 1. Haber okunduktan sonra 2. Haber gelir sonra 3. Haber gelir. 1 ve 2 haberler halen okunuyor olarak algılayan arama motorları haber oturum sürelerini arttırarak SEO tarafında üstün baaşrı sağlar.
Nasıl Çalışır
Haber, yazar yazısı, fotoğraf galerilerinde aşağıya indikçe bir sonraki içerik var ise otomatik sayfanın devamına eklenir.
Avantajları
Yükse SEO başarısı, Sürekli sayfalar arası gezinilmediği için düşük trafik hacmi.
Özellikleri
MVC framework üzerinde geliştirdiğimiz bir kod yapısıdır. Sitenizin web formatında ve mobil formatta linkler aynı ancak web arayüzü ile mobil arayüzü css frameworkten öte her bir sayfa kendine özel sayfasıyla açılır.
Nasıl Çalışır
Ziyaretçi gezdikçe Web üzerinden gelen web arayüzü ile ekranı görüntülerken, Mobil cihazlardan gelen mobil arayüzü olan farklı özel tasarımlarla gelir, ancak linkler sabittir. Sizin işlem yapmanıza gerek yok sistem arka planda yapay zeka ile çalışır.
Avantajları
2021 teknolojisi ile etkin, akıllı sayfa yönetimi.
Özellikleri
İlk ana sayfanıza girildiğinde siteniz Google nin istediği karmaşık olmayan 1000px altındaki geniş ekran, ancak haberlere yada diğer içeriklere girdiğinizde wide responsive ile 1000px üstünde genişleyen özelliktir.
Nasıl Çalışır
Bir işlem yapmanıza gerek bulunmuyor.
Avantajları
Karmaşık görüntüyü ortadan kaldırma, haber veya diğer içerikleri ayırarak detayları ferah okuma.
Özellikleri
Youtube den aldığınız embed kodları haberlere, videolara , biyografilere, şehir rehberi gibi yerlere yerleştirmeniz ardından kod içerinde bir ölçü ile gelir. Bu ölçü hem sitenin yapısını bozar hem mobil ile masaüstü uyumsuzlukları meydana gelir. Geliştirdiğimiz bir özellik ile aldığınız embed koduna müdahale etmeden videonuz ekrana tam oturarak uyumsuzluk sorunları ortadan kaldırılır.
Nasıl Çalışır
Bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır, sistem otomatik çalışıyor.
Avantajları
Ekran kayması, video taşması gibi uyumsuzluk sorunlarını ortadan kaldırır.
Özellikleri
Arama motorlarının kendine göre gizli algortimaları vardır, bu algoritmaları biz yazılımcılar bilmiyor olsak ta 1. Sırada çıkmanız için ne yapılması gerektiğini tahmin ederiz. Bu tahminlerimizi 20 yıllık yazılım tecrübemiz ile birleştirerek SEO da başarı gösterecek formüllerle yazılımı donattık.
Nasıl Çalışır
Sadece içerik girmeniz yeterli.
Avantajları
Rakiplerinizden daha üst sıralarda, tanınabilirlik, tıklanabilirlik.
Özellikleri
Jquery de hazırlanmış özel eklenti ile site trafiğiniz minimize boyutlarda tutulur. Ziyaretçi siteyi gezdikçe ilgili sayfada istekler ziyaretçiye özel üretilir.
Nasıl Çalışır
Ziyaretçi yada tarama yapan botlar sitenizi gezdikçe ilgili kısımların içerikleri özel üretilir, gezmediği görmediği ekranda içerik üretimi olmaz.
Avantajları
Düşük trafik, düşük hosting/sunucu maliyeti, performans, hız.
Özellikleri
Haber sitesi demek haberle birlikte reklam demek. Bazı reklam verenler tıklama haricinde gösterim başına da para kazandırdıkları için Web,Mobil,Amp gibi sayfalarda 670 den fazla reklam alanı açtık. Reklam alanı altta üstte olmaz dedik, başlıkların altına üstüne saatlerin altına üstüne kadar çok detaylı alanlara kadar reklam alanları açtık.
Nasıl Çalışır
Reklam alanını seçip, reklamı yüklemeniz yeterli.
Avantajları
Maksimum reklam kazancı, üst seviye reklam tıklanabilirliği.
Özellikleri
Haber sitesinde ne kadar habere değer versek te reklam alanları da bizim için değerli diyerek her bir reklam alanına sınırsız reklam ekleyebilir, her bir reklam alanını son reklamı gösterebilir, ister rastgele içinden bir reklam seçtirebilir, isterse 3 sn aralıklarla slider modun da gösterim yapabilirsiniz.
Nasıl Çalışır
İlgili alana reklamlarını eklediğinizde reklam alanı kısmından 3 reklam modu özelliğini ayarlamanız yeterli.
Avantajları
Maksimum reklam kazancı, üst seviye reklam tıklanabilirliği.
Özellikleri
Bir reklam alanına reklam eklediniz, ziyaretçinin çerezlerinde ilgili alanı ayakkabı ise reklam alanlarınızda ilgilendiği ayakkabıları sürekli ziyaretçiye gösterir. Buradaki amaç rastgele reklam göstermekten öte her ziyaretçinin ilgili alanlarındaki reklamları ziyaretçiye göstermesidir.
Nasıl Çalışır
Google Ads, admatic, adhood gibi reklam verenlerden kodunuzu reklam alanına yerleştirmeniz yeterli.
Avantajları
Maksimum reklam kazancı, üst seviye reklam tıklanabilirliği.
Özellikleri
Siz haber girerken anahtar kelimelerinizden kelime bulutu oluştur. Her haberin altında kelime bulutu eklediğiniz kelimelerde gösterilir. Ancak Akıllık etiketleme yöntemi ile eklenen kelimeler analiz edilir, metinlerin içinde en çok kullanılan kelimeleri bulur, kalınlaştırır ve arama çubuğuna ilgili kelimeyi link haline getirir. Anahtar kelimeler vurgulandığı için arama motorlarında SEO kapsamlı içerik hazırlanmış olur ve haberlerinizin arama motorlarında index değeri üst seviyelerde olur.
Nasıl Çalışır
Haber girerken önemli anahtar kelimeleri yazmanız yeterli.
Avantajları
Yüksek SEO başarısı, tıklanabilirliğin daha çok artması, ziyaretçi gezinti başarısı.
Özellikleri
Ekstra haber botu almanıza gerek kalmadı. Anadolu ajansı, İhlas haber ajansı, demirören haber ajansı, perre haber ajansı, ilkha haber ajansına ait 5 kurumsal ajans botları. Hürriyet milliyet gibi sitelerden haberlerin otomatik çekildi ulusal botlar. Bazı büyük şehir belediyelerinin haberlerini otomatik çeken belediye botu. Ajans botlarında panel aracılığı ile senaryonuzu tanımlayarak haberlerinizi bir editör giriyormuş otomatik eklenir. Siz diğer işlerinizle ilgilenirken bot gerekeni yapacaktır. Dilerseniz havuz listesine düşen haberleri kendinizde manuel ekleyebilirsiniz.
Nasıl Çalışır
Ajans botlarına abonelik, ulusal ve belediye botları için bir işlem yapmanıza gerek yok.
Avantajları
Ek personele gerek yok, hızlı haber, takipsiz habercilik.
Özellikleri
Youtube den kanalınızda videolarınızı izlettikçe para kazanıyor olabilirsiniz. Bu videoları haberlerinizde, videolarınızda hızlıca kullanmak için botu kullanabilirsiniz yada bir videoyu bir sürü siteyi dolanmadan bu bot aracılığı ile bulup hızlıca videoyu sitenize dahil edebilirsiniz. Girilen videolar hem web hemde mobil sayfalarda otomatik küçültülür.
Nasıl Çalışır
Bir video adı yazmanız yeterli.
Avantajları
Reklam kazançlarınızı arttırmak, hızlı video girişi, etkin sayfa
Özellikleri
Google analytics, seo analiz, sunucu kaynak kullanımları, hizmet paketiniz, web push, havadurumu, namaz vakitleri, piyasalar,puan durumu, fikstür, yol bilgileri, nöbetçi eczaneler, sinamalar, günlük gazete manşetleri, astrolojji, rüya tabirleri, tarihte bugün, günün sözü, havadisler gibi verilerinizi güvenli kaynaklardan toplayarak verileri sitenize otomatik yansıtan Json veri hizmetidir.
Nasıl Çalışır
İşlem yapmanıza gerek yok, otomatik çalışır.
Avantajları
Ulusal site deneyimi ve yayıncılık, sitenizin tıklanabilirliğini arttırmak
Özellikleri
Google News gibi profesyonel hizmetler siteleri NEWS ‘e kayıt ederken, siteyi ve yayınları tarama yapar. Analizler sonucunda siteyi organik haberlerle kurumsal bir yapıda görür ise Google News e sitenizi sorunsuz kayıt eder. Hakkımızda, künyemiz, yayın ilkeleri, kullanım şartları, veri politikası, gizlilik poltiikası, irtibat bilgileri, bize ulaşın, reklam ver sayfalarınız kurumsallığınızı daha üst seviyeye çıkartacaktır.
Nasıl Çalışır
Sayfalar hazır, x yaza site sayfa adlarını kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
Avantajları
Ulusal site deneyimi ve yayıncılık, Google news gibi yerlere sorunsuz kayıt.
Özellikleri
Site haritaları arama motorları tarafından belirli periyodlar ile kontrol edilen ve yeni içerik eklendi ise ilgili içerikteki bilgileri okuyarak, içerikleri indexine eklemeye yarayan xml yapılardır. Bu modül sadece haberlerinizle sınırlı kalmayıp, yazarlar, videolar, fotoğraflar, anketler, seri ilanlar, firmalar, biyografiler gibi sitenizdeki tüm sayfalarınız site haritasına dahil edilmiştir.
Nasıl Çalışır
Siz içerik girdikçe arka planda XML dosyaları otomatik hazırlanır.
Avantajları
Tüm içeriklerinizin arama motorlarında çıkması, Yüksek SEO.
Özellikleri
Kurumsal sayfalardan ziyade kendi istekleriniz doğrultusunda özel sayfalar hazırlamak isteyebilir, sayfalara haber URL leri üzerinden ziyaretçi getirebilir yada bazı firmalara back link, tanıtım yazısı gibi özel sayfalar hazırlayabilirsiniz.
Nasıl Çalışır
Sayfalardan istediğiniz başlık ve detayı girmek.
Avantajları
Ekstra kazanç sağlamak, sayfalarda özgün içerik sunumu
Özellikleri
Haberlerinizin başlıklarını manşet başlıklarından farklı yazmak, haber fotoğrafı yerine habere eklediğiniz bir videoyu yerleştirmek, seo amaçlı haber linkinizi özgünleştirmek, mobil sayfada gösterip masaüstünde göstermemek, site haritasına göndermeyip aramalarda bulunmasını engellemek ve sadece masaüstünde göstermek, habere otomatik filigran ekletmek gibi artık bir çok ayarlamalar ile gelişmiş haber ekleyebilirsiniz.
Nasıl Çalışır
Haberinizin altında gelişmiş sekmesininden kullanabilirsiniz.
Avantajları
Girdiğiniz haberleri çok yönlü alternatifli özelleştirebilme imkanı.
Özellikleri
Haberlerinizde etki yaratmak için bir resim bir spot yazısı ile haberlerinizi düz metin yerine multimedia haber olarak girebilirsiniz. Multimedia haberler hem sitenizdeki kullanıcı etkileşimini en üst düzeye çıkartır, hem de reklam gösterim ve tıklamalarını ara spotlarda daha etkin bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.
Nasıl Çalışır
Multimedia kısmından ekleme ve diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Avantajları
Avantajları Nelerdir : Düz haber okuma ekranından ziyade etkileşimli haber, reklam tıklamalarını arttırma, reklam kazançlarınızı katlama.
Özellikleri
Fotoğraflarınızı ve Videolarınıza albümler açarak her albüme multimedya haber mantığında bir spot bir fotoğraf şeklinde eklemeler yaparak sitenizi haberlerden uzak sosyal etki yaratabilirsiniz. Haber sitenizde haber okuduktan sonra ziyaretçileriniz bu kısımda keyifli vakitler geçirmesi hedeflenmiştir.
Nasıl Çalışır
Albümünüzü yaratıp toplu fotoğraflarınızı yüklemek ve fotoğraf yanlarına açıklama yapmak.
Avantajları
Sitenize sosyal deneyim katar, okuma haricinde görsel ilgi ve etkileşim sağlar.
Özellikleri
Renkler bize belli bir ruh durumu verir, enerji verebilir, mutluluk verebilir, kendimizi güvende hissetmemizi sağlayabilir ve odaklanmamıza yardım eder. Renk dili yazılım sektöründe de vardır, mesela spor haberleri yeşili ekonomi haberleri maviyi temsil eder. Bizde bu önbilim ile haber kategorilerini sizin özelleştirebileceğiniz şekilde renklendirdik.
Nasıl Çalışır
Haber kategorilerinizden renklerinizi RGB formatında seçebilirsiniz.
Avantajları
Sitenizde etkileşimi arttırarak, karışık site algısından uzak tutar.
Özellikleri
Kategorileri ile yönettiğiniz şehrinizin kültürel, sosyal yerlerini resimleri, detaylı açıklamaları, birden fazla fotoğraflar ve videoları ile tanıtabilirsiniz. Dilerseniz kültür sosyal harici firma rehberinizi oluşturarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.
Nasıl Çalışır
Ziyaretçi sayfasından veya yönetici bölümünden ekleme yapabilirsiniz.
Avantajları
Sitenize sosyal deneyim katar, kazançlarınızı arttırır.
Özellikleri
Bim, a101, sok, migros gibi marketlerin insertlerini günlük ilan şeklide girebilir, bulunduğunuz bölgedeki büyük fabrikalara ait işçi alım ilanlarını yayınlayabilir yada arabalarını, motorlarını, 2. El eşyaların satışlarının yapılacağı ilanları yayınlayabilirsiniz.
Nasıl Çalışır
Ziyaretçi sayfasından veya yönetici bölümünden ekleme yapabilirsiniz.
Avantajları
Sitenize sosyal deneyim katar, kazançlarınızı arttırır.
Özellikleri
Anketler IP kayıtları ile daha sağlam sonuçlarla yayınlanır. Her anketi oylayan hem session, hem cookie, hem de yönetim panelinden müdahale edebileceğiniz IP kayıtları ile oylanmakta üstelik soru ve cevaplardan oluşan düz anketler yerine anketinize fotoğrafta ekleyebilirsiniz.
Nasıl Çalışır
Anket oluştururken fotoğrafını seçebilirsiniz.
Avantajları
Güvenilir anket sonuçları, sosyal deneyim.
Özellikleri
Fotoğraf ve düz metin biyografileri geliştirerek biyografiye seo, yorum, paylaşım, video özellikleri ile geliştirdik.
Nasıl Çalışır
Ekstra bir işlem yapmanıza gerek bulunmuyor.
Avantajları
Etkileşimli biyografiler ile sitenize sosyal deneyim katar,
Özellikleri
Birinci sayfa adıyla yayında olan bu modül gazetelerinizi, dergilerinizi, anlaştığınız market insertlerini yayına alabileceğiniz sınırsız sayfa eklenebilen gelişmiş modüldür.
Nasıl Çalışır
Yönetim panelinden girişlerinizi yapabilirsiniz.
Avantajları
Basılı hizmetlerinizi dijital yayın üzerinden dağıtabilirsiniz.
Özellikleri
Hayatını kaybetmişlerimize Allah ‘tan rahmet diliyoruz. Bu özellik ile şehrinizde, bölgenizde hayatını kaybedenler için bir albüm oluşturarak onları an ‘a bilirsiniz. Paylaşım butonları ile paylaşım yapabilir yorum özelliği ile ilgili kişi hakkında yorumları yayınlayabilirsiniz.
Nasıl Çalışır
Yönetim panelinden girişlerinizi yapabilirsiniz.
Avantajları
Sitenize sosyal deneyim katar.
Özellikleri
Haber, haber vermektir. Röportaj ise bir konuyu inceleyip araştırarak hazırladığı ya da bir kimseyle görüşme biçiminde sunduğu program diğer bir deyişle bir yazarın, bir konuyu inceleyip araştırarak ve kendi görüşlerini, yorumlarını da ekleyerek oluşturduğu yazıdır. Bu özel sayfada röportajlarınızı ayrıca girebilirsiniz.
Nasıl Çalışır
Yönetim panelinden girişlerinizi yapabilirsiniz.
Avantajları
Röportajlarınızı haberlerden ayırmak, etkileşimli içerik sunmak.
Özellikleri
Yazar yazılarınızı sınırsız ekleme, metin içine fotoğraf ekleme, paylaşma, yorum yazma, yorumu beğenme, yorumu cevaplama, yazıya ifade bırakmak gibi birçok özellik ile geliştirilmiş modüldür.
Nasıl Çalışır
Yazar kendi panelinden içeriklerini yönettiği gibi, yönetim paneli administratör üzerinden de içerik eklenebilir.
Avantajları
Sitenize sosyal deneyim katar, yazar ve yazıları etkili öne çıkartır.
Özellikleri
Teknolojinin ilerlemesi ile televizyon yayıncılığı yavaş yavaş internet üzerine taşınmaya başlandı. Özellikle bir olay geliştiğinde canlı yayınlar yapılarak gelişmeleri anlatmak isteyen bir çok muhabirin yayınları sitesinden gerçekleştirebileceği özel sayfadır.
Nasıl Çalışır
Canlı yayın kodunuzu yönetim panelinden girmeniz yeterli.
Avantajları
Sitenizdeki ziyaretçileri daha etkin hizmet vererek ziyaretçiyi arttırmak.
Özellikleri
Siyaset… Seçim zamanı telaşlarını hızlıca sitenizde yayınlayarak sitenizdeki yayın aktivitelerinizle etkileşimli olarak ziyaretçilere sunabilirsiniz. Seçim sandık sayılarını, açılma sayılarını, oranlarını sitenizde çok hızlı paylaşabilirsiniz.
Nasıl Çalışır
Özel anlaşma yada piyasada verilen iframe kodlarını kaydetmeniz yeterlidir.
Avantajları
Sitenizdeki ziyaretçileri daha etkin hizmet vererek ziyaretçiyi arttırmak.
Özellikleri
Bir kelime arandığında sonuçlar artık sadece haberle de değil, haberlerle aynı anda fotoğraflar, videolar, biyografiler, yazarlar, anketler, seri ilanlar, şehir rehberi gibi geniş bir yapıda arama yapmaktadır.
Nasıl Çalışır
Arama kısmına kelime yazarak enter tuşuna basmak yeterlidir.
Avantajları
Aranan içeriğin sonuç odaklı bulunması.
Özellikleri
Haber sitesine kalıplaşmış habercilikten öte ihbar ile gelen haberleri de sitenizde yayınlayacağınız, Haber ihbar kısmından gönderilen haberi yönetim panelinde hızlıca aktarabileceğiniz gelişmiş bir ihbar alma modülüdür.
Nasıl Çalışır
Ziyaretçi haber metnini resmini göndermesi yeterlidir.
Avantajları
Hızlı, etkin, organik, fark yaratacak habercilik.
Özellikleri
Aniden meydana gelen bir kaza anını, video veya görüntü ile çekilen içeriğin hızlıca size gönderilmesini sağlayan whatsapp paylaşım modülüdür.
Nasıl Çalışır
Whatsapp ihbar botunu tıklayarak içerikleri size göndermesi yeterli olacaktır.
Avantajları
Daha hızlı, etkin, organik, fark yaratacak habercilik.
Özellikleri
Sitenizdeki haberleri farklı haber sitelerinde yayınlamak için yazılım geliştiricilerine sunulan modüldür. Bu modül aracılı ile de backlink çalışması yapmış olur ve SEO tarafında da başarı gösterirseniz.
Nasıl Çalışır
Kodu kopyalayıp kendi sitelerine yapıştırmaları yeterlidir.
Avantajları
Sitenizin etkileşimini arttırma, SEO.
Özellikleri
Haberler haricindeki tüm sayfaların linklerini barındıran menüdür. Sitenizin omurgasını oluşturan bu menü mobil sayfada da yer almakta ve touch scrool özelliği ile sayfa taşmaları, karşılık menü yapıları ortadan kaldırılmıştır.
Nasıl Çalışır
Bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.
Avantajları
Dünya içeriği barındırır.
Özellikleri
Masaüstü için ayrı mobil için ayrı yönetilebilen akıllı modüllerdir. İçeriği olmayan bloklar kendini otomatik kapatır, sürükle bırak yöntemi ile sırasını bilir ve yerini alır.
Nasıl Çalışır
Yönetim panelinden modüller kısmından yönetebilirsiniz.
Avantajları
Etkin içerik sunumu.
Özellikleri
Hem masaüstü hem mobil sayfasına uyumlu, yönetilebilen geliştirilmiş responsive yönetim panelidir.
Özellikleri
Site İçeriklerinizi liste üzerinden detaya girmeden , kategorilerini, başlıklarını, hit sayılarını, aktif ve pasif işlemlerini, manşet seçimlerinizi sayfa yenilenmeden hızlıca yapılmasını sağlayan özelliktir.
Özellikleri
Girdiğiniz içerikleri SEO önizleme ve analizi ile takip eden özel SEO panelidir. Bu araç arama motorlarındaki başarınızı en üst seviyede tutar.
Özellikleri
Siteniz için kullandığınız hosting yada sunucu paketlerinize ait disk ve trafik bilgilerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.
Özellikleri
Google analytics sayfasına girmeden panel üzerinden istatistiklerinizi takip edebileceğiniz modüldür.
Özellikleri
Yönetim paneli girişlerini daha üst seviye güvenli hale getiren ve Google sync ile çalışan güvenli giriş eklentisidir.
Özellikleri
Eklediğiniz haberleri manşetlerine gruplayarak sürükle bırak yöntemi ile sıralamasını manuel yapabileceğiniz modüldür.
Özellikleri
Masaüstü ayrı Mobil ayrı olarak modülleri açıp kapatacağınız, sürükle bırak yöntemi ile sıralayabileceğiniz modül yönetimidir.
Özellikleri
Sabit yapıdaki manşetler yerine, çeşitli yapılarla çalışılan ana manşetinizi farklı modlar ile değiştirebilirsiniz.
Özellikleri
Aniden meydana gelen olayları başlık resim metin manşet olarak 4 adımla sitenize hızlıca gireceğiniz modüldür.
Özellikleri
Girdiğiniz haberlere ait il seçtiğinizde, içeriğin bir kopyasını yerel haberlere düşüren yerel haber modülüdür.
Özellikleri
Gelişmiş olarak farklı bir haberi, anketi, yazarı, fotoğrafları, videoları, firmaları haberlerle ilişkilendirebileceğiniz eklentidir.
Özellikleri
Haberin fotoğrafı yerine video girmeyi, manşet başlığı yerine farklı bir manşet girmesi, haberi sadece üyelere göstereme, mobil hariç masaüstünde gösterme, sadece arama motorlarında gösterme, seo link müdahalesi, haber tıklandığında farklı URL ye gitmesi gibi bir çok seçeneği olan gelişmiş haber ekleme eklentisidir.
Özellikleri
Habere ayrıca girdiğiniz URL sitenizdeki tüm haber linklerine erişir ve tıklandığında ayrıca tanımadığınız URL ‘ye gider.
Özellikleri
Haberleri düz metin haber haricinde resim spor gibi sıralı haber yayını yapabileceğiniz modüldür.
Özellikleri
Kullanıcılardan açtığınız bir editöre sadece anket yetkisi yada sadece haber girme yetkisi verdiğinizde o editör harici bir işlem yapamaz. Yönetici olarak açarsanız eğer tüm yetkilere sahip olur. Veya açtığınız bir kullanıcıyı yazar seçerek sadece kendi yazılını girmeyi sağlayabilirsiniz.
Özellikleri
İşlem yapıldıkça veritabanı ile iletişim kurulmadan geliştirdiğimiz yöntem ile işlemleriniz havuzda toplanarak işleminizi tamamladığınızda toplu olarak veritabanına gönderdiğimiz performans motorudur.
Özellikleri
Background, header, flash haber, footer gibi bazı alanları düz renk yada grident modeli ile renklendirebilirsiniz.
Özellikleri
Mobil sayfanız ayrı masaüstü sayfanız ayrı sitenizdeki modülleri, eklentileri gelişmiş olarak açıp kapatarak yönetebilirsiniz.
Özellikleri
Sitenizin yenilenme süresi, manşetinizin sayısı, slider hızlarının ayarlanması gibi sayısal limit ve tanımlamaları gerçekleştirebilirsiniz.
Özellikleri
Masaüstü sayfa logonuz, mobil sayfa logonuz, footer logonuz, uygulama logonuz, haber fligran logonuz, favicon gibi logolarınızı ayrı ayrı girebilirsiniz.
Özellikleri
Doğrulama kodları head etiketi arasında istendiği için, doğrulamalarınızı yönetim panelinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
Özellikleri
İzleme kodları body bitiş tagı ‘nın önünde istenir. Yönetim panelinden izleme kodlarınızı hızlıca girebilirsiniz.
Özellikleri
Arama motorlarına ait botlar robot.txt tarafından yönetildiği için, bot yönetimlerinizi yönetim paneli aracılı ile hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
Özellikleri
Kullandığınız sosyal medya kanallarını sitenize hızlıca dahil etmek ve ilişkilendirmek için özel API alanıdır.
Özellikleri
Haberlerinizi girdiğinizde kopyala yapıştır ile oradan oraya haber metni taşımak yerine, web push modülü ile haberinizi bir buton ile hızlıca gönderebilirsiniz.
Özellikleri
Google, yandex gibi birçok servis ile ilgili özellikleri kullanmak için API lerinizi girebileceğiniz ve işlem yapacağınız alandır.
Özellikleri
Site haritanız, rss dosyalarınız, facebook instant articles, Google news, yandex news gibi xml verilerinin bulunduğu map dosyalarının tamamıdır.
Özellikleri
Tüm sayfalarda veya tekil sayfa haberler, yazarlar, fotoğraflar, videolar gibi diğer sayfaların header,footer, head, foot gibi kısımlarına kod girebileceğiniz kısımdır.
Özellikleri
Canlı yayın veya seçim zamanındaki aktiviteleri iframe kodları aracılığı ile sitenize yerleştirebileceğiniz, başlıklarını menüde gösterip kapatabileceğiniz özelliktir.
Özellikleri
Haber botlarına ait şu haber şuraya girsin, girilen haberler otomatik yayınlansın gibi vereceğiniz senaryoları yönetebileceğiniz haber botu özelliğidir.
Özellikleri
Arama motorları sitenizi sıralamaya alırken SEF linkleri yüksek önemser. Bu durumda sitenizin link yapısını değiştirmek için şablonlama teknolojisinden yararlanarak haber-[baslik]-[id] gibi tüm URL leri özelleştirebilirsiniz. Bu muhteşem özellik sayesinde index alamayan arşiv haberlerinizin link yapılarını değiştirerek yeniden site haritası talebinde bulunabilirsiniz.
Özellikleri
Sitenize bir dosya yükleyerek bunun indirilebilir olmasını sağlayabilir, isterseniz onayını kaldırarak indirilme özelliğini pasif edebilirsiniz.
Özellikleri
Sitenizdeki verileri yada eklediğiniz verilere ait resimleri indirebileceğiniz, indirdiğiniz verileri bulut disklerde yedekleyebildiğiniz özelliktir.
Özellikleri
Sitenizin veri iskelet yapısı olan veritabanın da hangi tabloya ne kadar veri kaydı bulunduğu tespitlerinizi yapabilirsiniz.
Özellikleri
Sitenizin veritabanın da veri arttıkça veya veritabanına bağlı sitenizin ağırlışmasına bağlı analiz yada onarma süreçlerinde araçtan hızlıca faydalanabilirsiniz.
Özellikleri
Facebook bir içeriği paylaş dediğinizde ilgisiz resim çıkar, bunun sebebi sitenizden robot aracılığı ile resmi hatalı aldığı için, siz tekrar tekrar paylaşsanız da önbelleğinden aynı resmi okumaya devam eder. Bunu engellemek ve ilgili linke yeniden robot gönderilmesi için bu aracı kullanabilirsiniz.
Özellikleri
Kopyaladığınız içeriklerle birlikte arka planda css yada istenmeyen kodlar gelir ve sitenizin yapısını bir anda bozabilir. Bu durumlarda ilgili içeriği bir filtreden geçirerek zararlı kodların silinmesini sağlamak için bu araçtan faydalanabilirsiniz.
Özellikleri
Sitenize hangi edörün girdiği, hangi işlemleri yaptığını görebilmek için siteniz log kaydı tutacaktır. Log kayıtları veri tabanı üzerinde istenmeyecek boyutlara ulaşarak veritabanı kapasitesini doldurduğu ve siteyi ağırlaştırdığı için 500 satır ile sınırlandırılmıştır. 500 satırdan sonra eskinin üzerine yazılarak kayda devam edilir.
Özellikleri
Sunucunuzda bilinmeyen hatalar olabilir bu hataları görmek için Error log kayıtlarını gözden geçirmek istediğinizde bu aracı kullanabilirsiniz.
Bu haber yazılımı bulut teknolojisi (Container) yapı ile yazıldığı için, hiç bir şekilde yazılım dosyaları verilmemektedir.
Ödemiş olduğunuz tutar kurulum ücreti adı altında, alan adınızla süresiz yayın hakkına sahiptir.
Farklı bir haber yazılım firmasına geçmek istediğinizde verileriniz ve verilere ait resimleriniz ücretsiz olarak verilmektedir.