Haber Yazılımları

Yaklaşık 2000 yılından bu yana müşterilerimizin geri bildirimleriyle edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda giderek büyüyen ve gelişen Web Aksiyon® Haber Yazılımları özel framework alt yapı sayesinde anlık 50-60 bin ziyaretçi sayısına kadar ulaşabilmektedir.

İhtiyacınıza uygun Haber Yazılımlarımızı Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit imkanıyla hemen satın alabilir 30 dakika içinde kullanmaya başlarsınız.

haber yazılımları kredi kartı ila 12 taksit

PHP Haberci - Rona Pro +

Tek Seferlik

10000

7999

(KDV dahildir.)
PHP Haberci - Rona

Tek Seferlik

8000

3999

(KDV dahildir.)
PHP Haberci - Kula

Tek Seferlik

4000

1999

(KDV dahildir.)
Karar vermekte zorlanıyormusunuz ?
Bizi arayarak haberlerinizin yoğunluğuna, sitenizin trafiğine ve kapasitesine göre ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşan personellerimiz sitenizin önceki yazılımını detaylı bir şekilde analiz ederek size nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda da rehberlik edecektir.

Yada buradan devam etmek istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ AKTARMA

Eski verilerinizi ÜCRETSİZ aktarıyoruz.

Eğer mevcutta bir haber siteniz var ve Web Aksiyon® haber yazılımlarından birine geçmeyi düşünüyorsanız, sitenizde kayıtlı bütün haber içeriklerinizin tümünü ücretsiz aktarıyoruz. Bununla sınırlı değiliz, bizden aldığınız haber yazılımını yeni bir sürüme geçirmek istediğinizde de yine tüm arşivinizi yeni haber yazılımına ÜCRETSİZ aktarıyoruz.