Haber Yazılımı Paketleri ve Haber Scriptlerinde Lider Firma
Web Aksiyon® Ofisi

 

Biz kurumsal firmayız !

 

Vergi dairsine kayıtlı Tavşanlı 344 689 610 78 numarası ile vergi mükellefiyiz. Her şeyimiz resmi ve her alışveriş mali kayıt altındadır. Yazılımlarımızın kaynak kodları telif haklarınca koruma altındadır. Yine Markamız ve tüm yazılımlarımız markamız altında, Türk Patent Enstitüsü 'nce tescillidir. Ofisimiz ortalama 50 m2 alana sahiptir.

 

 

Fotoğrafları tıklayarak büyük görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

Biraz açalım...

 

 

Firmamız, sektöre yeni bir dinamizm ve anlayışı getirmek amacı ile genç, dinamik ve herbiri kendi alanında en az 10 yıl tecrübeli yazılım uzmanları ve sistem analistlerinden oluşan deneyimli ekip ile bilişim sektöründedir.

 

Bir kaç yıldan bu yana bilgi teknolojileri konusundaki faaliyetlerimize son 4 yıldır sektörel yazılım geliştirerek ortalama 1000 müşteri portföyüyle devam ediyoruz. Halen 100’ün üzerinde proje geliştiren ekibimiz özelleştirilebilir paket yazılım çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

 

 

 

Müşterilerle kurulan sağlam ve yakın ilişkiler yardımıyla çözümlerin başarısına ulaşmak ve arttırmak, müşterilerle satıcı-müşteri ilişkisinden öte, çözüm odaklı , stratejik işbirliği kurmayı sunmaktadır. Akabinde tüm ekibimiz ile müşteri odaklı çalışır, değişik fikir ve projelerle işi her zaman esnek tutarız.

 

Son 1 yıl içerisinde 9.000 'e yakın destek konularıyla müşterilerine yardımcı olan ekibimiz halen çalışmalarına aralıksız devam etmekte ve bu durumdan firmamız adına çok gururluyuz. Telefon ve İnternet uzak destek hatlarımızla nerede olursanız olun, destek ekibimiz her zaman yanınızda.

 

Ekibimiz

 

Yazılım sektöründe Yazılım Uzmanımız, Reklam Yönetimi, Arayüz grafikeri, SEO Uzmanı gibi hizmet verdiğimiz bu güne 6 personel ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 


google