Açıklama
Ulusal ve Yerel Medyanın Gücü
Yazılım İçeriği:


+ Haber Yazılımı
+ Yönetim Paneli
+ Mobil Yazılım
+ Ömür Boyu Lisans
+ Ücretsiz Destek
+ Ücretsiz Servis
+ Aylık yıllık başka bir ücret ödemezsiniz.


Firma Rehberi
(Firma rehberi oluşturabilirsiniz.)
Haber paketinizin içinde çok gelişmiş rehber siteleri kadar olmasa da hedefe yönelik basitçe rehber yayınlayabileceğiniz özelliktir.

Blok Sıralama
(Modüllerinizin sırasını değiştirebilirsiniz.)
Sitede bulunan modüllere istediğiniz sıralamayı gerçekleştire bilirsiniz. Özelleştirilen modül özelliğiniz var ise dışarıdan alacağını modüllerle harmanlayabilirsiniz.

Youtube API
(Dışarıdan hızlı video çekme)
Videolar yada Web Tv gibi alanlar da youtube ‘ye eklediğiniz videonun adresini sitenize yapıştırdığınızda sistem kendisi otomatik olarak embed kodunu oluşturup resim yolunu resim alanına işleyecektir.

Google Analytcis
(Uçtan uca giriş istatistikleri)
Sitelerimde bulunan istatistikler çoğul olarak genel amaçlı sunulmaktadır. Ancak bazı reklam verenler Google Analytics verileri isteyebilmektedir. Bu durumda sitenizin verilerini sunabilir, aynı zamanda sitenize uçtan uca girenler hakkında detaylı bilgiler toplayabilirsiniz.

Kod Reklam
(Her yerden reklam girebilirsiniz.)
Reklam interaktif yöntemlerle yönetilmeye başlandı, yani reklam veren tek bir site için anlaşma yapmaktansa Google Adwords yada Admatic gibi reklam veren şirketlere başvuruyor. Çünkü daha etkili sonuçlara ulaşabiliyor. Bu durumda reklam verenlerden de siz kazanç elde edebilmeniz için,  reklam verenlerin kodlarını ilgili reklam alanlarında yayınladığınız özelliktir.

Basın İlan Kurumu
(BSK ilan yayınını verebilirsiniz.)
Basın ilan kurumuna kayıtlı gazetelerin aldıkları kodu, özel modül arasına kopyala yapıştır yöntemiyle ekleyebildikleri basitleştirilmiş bir modüldür.

Modül Müdahale
(Modüllerinizi açıp kapatabilirsiniz.)
Sitede bulunan modüllere istediğiniz zaman açık kapatabileceğiniz özelliktir. Özelleştirilen modül özelliğiniz var ise dışarıdan alacağınız modüllerle harmanlayabilirsiniz.

Detaylı İstatistik
(Yönetim Panelinde istatiskler)
Sitenize gelen tüm sayfa görüntülemelerini takip edebileceğiniz yönetim paneli ana sayfasında entegreli çalışan lokal analytics özelliğidir.

Numaralı Manşet
(Manşetlerde numaralar)
Metin reklamlarında, reklam aldıktan sonra reklamın ana manşette ilgili numaralı haberde kalmasını ve tanıtılırken şurada şu numaralı haber şeklinde tanımlandıkları numaralı manşetlerdir.

Resimli Manşet
(Resim üstünde yazı çıksın/çıkmasın)
Photoshop ve benzeri programlar ile çalıştığınız manşet resimlerinizde haber başlığını üzerinede otomatik göstermesini yada göstermemesini sağlayabileceğiniz özelliktir.

Facebook Paylaş
(Hızlı paylaşma özelliği)
Yönetim paneli yada ilgili içerikten tek tık ile haber ve diğer içeriklerinizi çok paylaşabileceğiniz özelliktir.

Twitter Paylaş
(Hızlı paylaşma özelliği)
Yönetim paneli yada ilgili içerikten tek tık ile haber ve diğer içeriklerinizi çok paylaşabileceğiniz özelliktir.

Facebook Desteği
(Sayfa akışınız sitede)
Facebook sayfanızdaki hareketleri anlık olarak sitenizde yayınlayabileceğiniz modüldür. Site ayarlarından sayfa adınızı yazmanız durumunda facebook akışınız facebook modülünde yer alacaktır.

Manşet GIF Desteği
(Hareketli Manşetler)
Hava gök gürültülü olduğunda yada son dakika bir haber paylaşmak istediğiniz de hareketli gifleri manşet olarak ekleyebileceğiniz özelliktir.

Kim Kimdir
(Biyografi)
Biyografi dediğimiz sayfada il yada ilçenize özel isimleri öne çıkartabilirsiniz.

Sitene Ekle
(Haberlerinizi çekerler)
Sitenizdeki haberleri kodlar aracılığı ile başka sitelere entegre edilebileceği özelliktir.

E-Gazete Servisi
(Gazete yada dergilerinizi yayınlayabilirsiniz.)
Gazete, dergi ve dijital yayınlarınızın tamamını veya kısmı olarak büyük boyutlarda yayınlayabileceğiniz özelliktir.

Otomatik Ulusal Gazeteler
(Günlük Gazete manşetleri)
Ulusal gazetelerin ilk sayfalarının büyük boyutta otomatik servis aracılığıyla çekilen özelliktir.

Otomatik Puan Durumu
(Günlük lig ve fikstür bilgisi)
Süper lig, fikstür gibi bilgilerin otomatik çekilerek, çekilen verilerin haber sitenizdeki modülleriniz de entegreli çalışması özelliğidir.

Otomatik Namaz Vakitleri
(Günlük namaz vakitleri)
Türkiye ve bulunduğunuz il gibi namaz vakitleri bilgilerinin otomatik çekilerek, çekilen verilerin haber sitenizdeki modülleriniz de entegreli çalışması özelliğidir.

Otomatik Hava Durumu
(Günlük hava durumu)
Türkiye ve bulunduğunuz il gibi hava durumu bilgilerinin otomatik çekilerek, çekilen verilerin haber sitenizdeki modülleriniz de entegreli çalışması özelliğidir.

Otomatik Döviz
(Günlük piyasa bilgileri)
Altın, dolar, Euro ve borsa gibi bilgilerinin otomatik çekilerek, çekilen verilerin haber sitenizdeki modülleriniz de entegreli çalışması özelliğidir.

Yorum Sistemi
(Siteden ve Facebok’tan yorum ekleyebilme)
Haber, yazı, galerileri vb. sayfalarınızın da hem siteniz aracılığı ile hem de facebook aracılığı ile yorum yaptırılmasına izin verilen özelliktir.

Manşet Reklamlar
(Anamanşette reklam)
Tıklana bilirliği yüksek olan ve reklam getirilerinizi arttıran Manşet alanında bir habermiş gibi reklamın çıktığı özelliktir.

Gelişmiş Reklamlar
(Akıllı reklam alanları)
Lokal jpg,gif,png ve uzak olmak üzere tüm reklam veren formatlarını destekleyen gelişmiş reklam girilebilen akıllı özelliktir.

RSS Servisi
(Hızlı haber sunma)
Sitelerinizdeki haberleri RSS servislerinde yayınlamak yada RSS Reader gibi okuyuculara daha hızlı içerik gönderebilmenize yarayan özelliktir.

Site Haritası
(Arama motorlarına harita)
Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarının sitenizdeki içeriklerinin indexe daha hızlı girmesi için arama motorlarına iletilen url yol bilgisidir.

Röportajlar
(Röportaj modülü)
Özel Röportajlarınızı haber niteliğinden çıkartıp, özel bir alanda yayınlayabileceğiniz özelliktir.

Diğer Özellikler

Daha fazla detay için telefon üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.