SEO Arama Motorlarına Kayıt
SEO Destek Paketleri

Çalışmalarımızı belirli periyotlara yayarak yapıyor, %100 doğal bir popülerlik kazandırıyoruz. Çalışmalarımızda kaliteli web sitelerini kullanıyoruz. Sitenize özel strateji belirleyerek özellikle backlink çalışmalarında zaman, link türü, link adedi v.b. konulara özen göstererek uygulamalarımız %100 güvenli kılıyoruz. Haftalık olarak sizlere gönderdiğimiz raporlarda, Google sıralamalarınızı ve çalışmalara başladığımız tarihten itibaren sıralama geçmişinizi görebilirsiniz.

 

Sosyal medya, arama motoru optimizasyonunun olmazsa olmazıdır. Uygulamalarımızda sosyal medyaya ağırlıklı olarak yer vermekteyiz. Google sıralamalarınızın yükselmesi için çok uçuk rakamlar ödemenize gerek yok. Daha iyi sıralama ve daha ekonomik rakamlara çalışmalarımızı yapıyoruz. Çalışmalarımız devam ederken sıralamalarınızda ki farklılık dikkatinizi çekecek.

 

 

  Gold Paket
Paketler TL
Çalışma Süresi 6 Aylık
Anahtar Kelime Sayısı 5
Sosyal Medya Paylaşımları Yüksek
Backlink Analizi Evet
Haber Sitelerine Özel İçerik Eğitimi Evet
Raporlama Haftalık
Link İnşaası Gold
Makale Yazımı 60
Tüm Arama Motorlarına Kayıt Evet
200 Temel Unsurda Seo Analizi Evet
Rakip Analizi Evet
Anahtar Kelime Araştırması ve Analizi Evet
  Aylık
  Teklif İsteUzman SEO ekibimizce hazırlanan ve sitenize zarar vermeyen stratejilerle işletmenizi riske sokmayan Kurumsal SEO Çözümleri. Web’de hedef kitleye en etkin ulaşım yolu SEO ile kazancınızı katlayacaksınız.

 

Yükselme garantisi değil, %100 ilk sayfa garantisi! Uzman SEO ekibimiz ve tecrübemizle sitenize ilk sayfa garantisi veriyoruz. Doğru kelimelerde kalıcı ilk sayfa başarıları ile markalar yaratıyor, sitenizi değil işinizi yükseltiyoruz.
google